Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: bubutvoreni.osobni-stranka.cz
Osobní stránka

BUBUTVOŘENÍ - obchod v Mikulově:Osobní stránka na adrese: bubutvoreni.osobni-stranka.cz

BUBUTVOŘENÍ - obchod v Mikulově

Obchůdek BUBUTVOŘENÍ v Mikulově nabízí zákazníkům pestrou škálu výtvarných a hobby potřeb pro tvořivé ruce. Kromě základních klasických výtvarných potřeb - barev, pastelek, plastelín, tužek, pryžových gum apod., nabízíme speciální potřeby pro kutily a hobby techniky - velmi kvalitní akrylové barvy pro techniku decoupage, barvy na sklo, hedvábí, textil, vitrážové a vypalovací barvy na sklo a porcelán, nabízíme speciální lepidla a laky, včetně krakelovacího. Pro vytváření máme v nabídce komponenty - dřevěné, dýhové a papírové krabičky různých velikostí, čajové domky a krabice, tácky, košíky, kolíčky, špachtle, sololakové obrázky i obrázky s rámečkem, základ pro výrobu podtácků aj. Pro techniku scrabootink máme v nabídce papíry různé gramáže, včetně fotopapíru, nabízíme různé přízdoby - filcové, látkové, dřevěné, skleněné aj. , dále nabízíme obálky a blahopřání, různé bloky a fotoalba pro další tvorbu touto metodou. Prodáváme i pravou shetlendskou vlnu pro metodu plstění, včetně podložky a plstících jehel. Pro korálkářky máme široké spektrum nejen korálků včetně pandor a fimo, ale i bižuterních komponentů. Prodáváme křištálovou pryskyřici a postupně rozšiřujeme nabídku těchto náročnějších technik včetně výroby z polymerových hmot. Máme v nabídce i mýdlovou hmotu - glycerin a keramické hmoty schnoucí na vzduchu, které se dají i vypálit v keramické peci.
V našem obchodě se věnujeme z velké části dětské tvorbě. Pro naše nejmenší máme v nabídce trojhranné tužky, pastelky, voskovky, neprašné křídy pro nejmenší-roztírají se prstem a nepráší, prstové barvy, dřevěné předlohy zvířátek, sklíčka pro vitrážové dobarvování. Dále prodáváme pro děti sady pro kreativní tvoření ze dřeva, pletení bužírek, korálky, malování a šablonování na textil aj. Všechny barvy jsou zdravotně nezávadné a mohou je používat i velmi malé děti. Pro nejmenší máme lepicí moosgumy v podobě zvířátek, vesmíru, dopravní prostředky apod.
V BUBUTVOŘENÍ se rovněž věnujeme i zakázkové výrobě a naší výrobě decoupage, šperků, blahopřání, patchworku, šití a pletení. Proto je naše nabídka rozšířena i o prodej dekoračních předmětů, originálních šperků, drobných hraček, pletených čepic a ponožek, rovněž fleecových nákrčníků a čepic, šijeme různé nahřívací polštářky naplněné pohankou a levandulí, v levandulové sekci máme levandulovou koupelovou sůl, levandulový cukr a ručně šité pytlíčky s levandulovou náplní a pytlíčky pro bylinky, které si můžete sami naplnit.
Věříme, že se vám náš obchůdek líbí a rádi se do něj budete vracet. Pro rok 2013 mají u nás stálí zákazníci slevu 3-5% z každého nákupu /přihlaste se o kartičku/.
návštěvníků stránky
celkem80 990
tento týden320
dnes13