Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: bubutvoreni.osobni-stranka.cz
Osobní stránka

Kurzy a tvoření s dětmi:Osobní stránka na adrese: bubutvoreni.osobni-stranka.cz

Kurzy a tvoření s dětmi

Pro nadcházející školní rok jsme v bubutvoření připravili několik novinek v oblasti kurzů. Cena kurzu se sjednotila do pevné částky za absolvování a začíná na částce 130,- Kč. Máme vypsáno několik témat, ze kterých je možnost výběru - např. decoupage, scrapbooking, korálkování, pergamenová technika, drhání, kumihimo, fleurogami, suché plstění, výroba dekorací, šití, malá dívčí škola. Celý výběr vypsaných kurzů je umístěn v prodejně Bubutvoření včetně ceníku.
Jako novinku jsme zavedli absolvování 10 lekcí vždy ve 14-ti denním intervalu za cenu 1750,- Kč/možnost i půlené platby/ - zde je obsaženo 5 kurzů za zvýhodněnou cenu.
Jako novinku jsme připravili pro děti víkendové tvoření v druhé polovině května 2014, kde se naučíme batikovat za studena/práce s textilním materiálem/ a budeme tvořit z přírodních materiálů. Tvoření bude probíhat v Šemíkovicích na chalupě. Součástí bude pěší výlet do údolí Chráněného přírodního parku Rokytná a pokud nám bude štěstí přát, budeme pozorovat ledňáčky u řeky Rokytné. Cena 1500 - v ceně je obsaženo kurzovné, stravné a ubytování. Na dopravě se domluvíme. S přihláškou neváhejte, počet osob je 5-6. Pokud se víkendové tvoření bude líbit/ a já věřím, že bude/ tak si ho můžeme zopakovat i v červnu, popř. o prázdninách. Takže na koho se v prvním termínu nedostane, má možnost přihlášení v jiném termínu.
Technika - suché plstění 1 - pomůcky: vlna, plstící podložka, jehla na plstění s držákem, korálky, knoflíky, jehla a lněná nebo konopná nit, vyšívací bavnka
Technika - suché plstění 2
Technika - suché plstění 3 - medvídek
Technika - suché plstění 4 - malí mazlíčci, červený jestě není zcela hotový, ale i tak vám ho ukážeme
návštěvníků stránky
celkem83 939
tento týden34
dnes34